| Kizei a întrebat:

Salut.
Azi mi-am facut un paysafecard de 25 de lei.Cand am ajuns acasa am vrut sa-mi iau un joc de pe steam care era 5.49 euro si dupa ce am introdus pin-ul imi zice ca imi mai trebuie 0.24 euro si eu cand am convertit 5.49 euro imi dadea 24 de lei si ceva.
Ce sa fac? Trebuie sa-mi fac alt paysafecard?

3 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Cam 5.25 îți băga la 25 de lei, nu ai cee să faci decât să mai cumperi unul

| robytza2001 a răspuns:

Pei frate nu stiu cum convertesti tu dar pe steam 25lei valoreaza de fapt 5euro.
Cel putin inainte, acum 25lei valoreaza cam 5, 57euro.Steam inca nu s-a adaptat la noul curs valutar! Sper ca te-am ajutat

| LikeMen_Giani_1977 a răspuns:

Fix la fel mi s-a intamplat si mie.
Si eu am vrut sa cumpar azi cs go care costa 5.49 euro am cumparat un paysafecard de 25 lei si cand am ajuns acasa bucuros ca o sa am cs go a zis ca imi mai trebuie 0.24 euro muream de ciuda.