| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de pc garage?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok, n-am avut nici-o experienta negativa cu ei.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dar retur sau trimis in garantie un obiect?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

In garantie n-am trimis nimic, n-am avut probleme de genul cu produsele de la ei. Iar produsele care sunt predispuse uzurii ( tastatura /mousele ) nu mi s-au stricat inainte de expirarea garantiei.

Am dat retur o tastatura parca si a trebuit sa platesc transportul iar banii mi-au intrat in contul pc garage sub forma unui voucher valoric si am putut sa cumpar altceva de la ei. Nu stiu cum e politica lor acum, in urma cu 3 ani ( sau mai mult ) am returnat acel produs.