| ady18 a întrebat:

Cine a comandat de pe ebay/aliexpress, cum procedez cu coletul? Imi vine acasa? Trebuie s al ridic de la vama? Mai platesc vama?

3 răspunsuri:
| Anonim975686 a răspuns:

Bună! Cand iti alegi produsele pe care vrei sa le comanzi este specificat daca transportul este gratuit sau nu.
De fiecare data cand mi-am comandat, produsele au venit la posta si am fost sa le ridic personal.

| ady18 explică (pentru Anonim975686):

Buna, asta stiu. Dar eu stau intr o localitate, imi vin aici sau trebuie sa ma.duc la posta din județ? Din ce am.inteles la o posta care e cu Vama

| Anonim975686 a răspuns (pentru ady18):

In localitatea unde stai va veni. Lasi adresa postei din localitatea ta si acolo ti-l aduce.