| mTw a întrebat:

Salut.
Credeţi că această căciulă poate fi purtată şi neîndoită? Mă refer fără banda aceea îndoită.
Link : http://www.fiveshop.ro/cumpara/heavyweight-beanie-1226
Fundă. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Se poate, fiindcă acea bandă nu are tiv, însă o să facu un moț în vârful capului și-ți va sta precum clopul happy

| mTw explică (pentru pilaf):

Cum adică? Nu o să vină ca aceasta? http://imgur.com/ia0YJaI
Aş aprecia dacă mi-ai răspunde :)

17 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Nu prea. Căciula aceea este din alt material, și n-o să stea la fel.

| mTw explică (pentru pilaf):

Şi nu ştii din întâmplare un site de unde pot cumpără o căciula ca aceea din linkul anterior?

| pilaf a răspuns (pentru mTw):

Mă uit și-ți răspund în seara asta happy

| mTw explică (pentru pilaf):

Apreciez enorm, mulţumesc big grin

| pilaf a răspuns (pentru mTw):

Http://www.aliexpress.com/......69780.html

Ai acolo și free shipping, doar că va ajunge în cam 30 de zile (ceea ce e OK). Ai nevoie de card ca să cumperi. Să selectezi întâi culoarea care-ți place (la 2 Euro bucata, poți să-ți cumperi câteva culori chiar). Dacă mai ai nevoie de ajutor, îți stau la dispoziție.

| mTw explică (pentru pilaf):

Mulţumesc frumos, dar eu voiam din material tricotat, material gen cum ţi-am arătat-o pe prima. dacă poţi găsi. sper că nu e prea mare deranjul. Oricum ai fundă happy big grin

| mTw explică (pentru pilaf):

Mulţumesc mult, chiar apreciez. Încă ceva apoi te las, deja te-am stresat prea mult. În românia nu crezi că le poţi găsi? Momentan nu deţin un card pentru a putea face comandă.

| pilaf a răspuns (pentru mTw):

Am căutat în România dar deocamdată nu am găsit site-uri care să vândă modele de genul, din păcate. Poți avea noroc dacă mergi prin magazine în Mall să găsești ceva de genul, dar prețurile pot depăși 100 lei pentru o căciuliță...

| mTw explică (pentru pilaf):

O să merg dacă nu găsesc pe internet. Îmi place foarte mult modelul aceasta de căciuli. Încă o întrebare. Aceasta crezi că se poate purta cum îmi doresc eu? :)
http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0315987004.html

| pilaf a răspuns (pentru mTw):

Este prea scurtă. Căciulițe care să stea așa cum vrei tu trebuie să fie mai lungi happy

| mTw explică (pentru pilaf):

Gen asta, nu?
http://www.fiveshop.ro/cumpara/leatherpatch-long-beanie-898

Mă rog. Văd eu de unde o să cumpăr. Mulţumesc pentru timpul acordat.

| mTw explică (pentru pilaf):

Te deranjez din nou, doamne :))
O geacă ca aceasta îmi poţi arăta de unde pot cumpăra? Aceasta este cam mare de mine.
http://www.fashion-crazy.ro/......d-9093-445

| pilaf a răspuns (pentru mTw):

Chiar puțin mai lungă decât asta, ar fi bine.

| pilaf a răspuns (pentru mTw):

La geci nu mă pricep, am încercat să caut și pentru mine, dar am rămas la ideea că un articol vestimentar de genul acesta trebuie cumpărat din magazin sau făcut pe comandă ca să nu ai surprize referitor la nepotrivire de măsură, material de proastă calitate și chiar croială care te dezavantajează.

| mTw explică (pentru pilaf):

Ok.