| Russenart a întrebat:

Salut, cum pot trackui unei comenzi vandute pe Ebay prin Royal Mail International Economy? Am contactat vanzatorul si n-a zis nimic, DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Eu am avut nr de tracking si afisa doar ca a fost primit de curier.Am primit coletul dupa 6 zile si trackingul nu s-a modificat de loc.

| Russenart explică (pentru xerxes1):

Vreau sa aflu unde e coletul, am numarul de tracking, l-am bagat pe site-ul lor, ma trimite pe alt site si imi arata We are currently unable to confirm the status of your parcel. Please check the number and try again. Please note that items sent over 4 months ago cannot be tracked online. If you are tracking a parcel sent from outside of the UK, we may not have received it yet. Please try again or visit our Help and Information pages.