| SiberGamerHD a întrebat:

Salut, daca cumpar un produs de pe amazon si vine in tara, poate fi adus la domiciliu?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu il primesti acasa, acestea sosesc la unitatea de posta vamala din judetul tau si va trebui sa-l ridici de acolo, eventual platind taxe vamale si TVA.

| AutumnDay a răspuns:

Eu am comandat de pe Amazon si mi-a fost adus acasa de curier.

| FaraNumePls a răspuns:

Da

| GrepolisKing a răspuns:

Ti-l aduce acasa insa trebuie sa ai putine cunostinte de limba engleza.

| LumiBo a răspuns:

Da

| Giuliano24 a răspuns:

Depinde de metoda de livrare pe care ai ales-o tu de obicei sosesc la posta dar daca ai selectat curier iti vor veni acasa.

| konfing a răspuns:

Unele produse da. dar intrebarea care trebuie sa o pui este "cum iti ajung produsele" e cale lunga pana in Romania si sunt sanse extraordinar de mari sa iti ajunga distrus.