| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut, dati-mi va rog un site de incredere de unde pot comanda Ciresarii si La Medeleni doar primul volum.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| bibi4v a răspuns:

Eu am cumparat de pe librariaeminescu.ro mi-au trimis coletul repede, l-am platit la ramburs la posta romana si am dat parca 10 lei de transport.
dar cauta o librarie in oras la tine ca sa nu platesti taxe de transport. si daca e prea frig sa iesi sa vezi unde gasesti cartile cauta pe net in pagini aurii nr de tel de la librariile de la tine din oras si suna si intreaba de carti. succes

| Attomm98 a răspuns:

Un site de incredere cred ca ar fi www.emag.ro si acolo ai si carti.

| ElizaSun a răspuns:

Site-ul www.elefant.ro e foarte bun am comandat de zeci de ori şi au fost punctuali.