| Fcp_Andreyutz-uu_1999 a întrebat:

Este prima dată când incerc sa comand de pe Ebay si nu stiu unele lucruri. Ceea ce nu stiu este transportul, imi spune ca vaporul pleacă din China si ma va costa 6$, ceea ce nu stiu este daca imi va ajunge piesa acasă sau la un centru undeva? Mai plătesc taxa vamala ceva?

3 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Salut, eu am pus comanda pe ebay si mi-a fost transportul gratis, si produsul mi-a venit direct acasa. Deci probabil iti va veni produsul acasa si se va aduga costul produsului+6 euro transport.

| pionezul a răspuns:

Salut,
Produsul comandat de tine o sa ajunga la oficiul vamal din localitatea in care locuiesti.
Ai grija ca o sa platesti o taxa de vama in cazul in care produsul comandat de tine depaseste valoarea de 20 de euro sau dolari (nu mai tin minte exact modena).
Spor