| JamesWatson a întrebat:

Eu la Adidas Stan Smith port mărimea 43 1/3 Și vreau să îmi cumpăr o pereche de Af1 și am auzit ca la Af1 se ia cu jumătate de număr mai mic, adică în loc de 43 să iau 42.2
Și-a cumpărat cineva? Chiar vreau să știu. Vreau să îi cumpăr online și cum e cu izolarea mallul e închis și nu pot să merg eu fizic să îi probez. Va rog răspundeți dor cei care și-au cumpărat.
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cu izolarea mall ul e închis și nu pot să merg eu fizică să îi probez"

care mall e inchis?

| JamesWatson explică (pentru sierra1):

Din Sibiu e

| sierra1 a răspuns (pentru JamesWatson):

Carrefour și auchan și alea-alea de la intrarea in oraș?

naș-peraș-crede!

| JamesWatson explică (pentru sierra1):

Magazinele alimentare nu, dar cele de haine da. Da știu e nașpa

| JamesWatson explică:

Să zicem laughing dar cunosc persona cu 45 laughing

| JamesWatson explică:

Ei bine tu ești un big Foot, ți ai cumparat cumva af1? M-ar ajuta mult. Ca nu a spus nimeni pana acum