| jonthan a întrebat:

Salut, im puteți spune dacă aplicația Temu est sigura, im pun datele cardului și rămân cu banii pierduți? Sau plătesc comanda și comanda nu mai apare?

Cineva la folosit și nu exista un pericol?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"aplicația Temu est sigura, im pun datele cardului și rămân cu banii pierduți?"

de fapt rămâi cu banii cheltuiți și atât! Așteaptă marfa acum!

| dullcat a răspuns:

Nu mai bine cauti sa cumperi fizic, decat online?

| jonthan explică (pentru dullcat):

In magazin nu prea sa găsește

| dullcat a răspuns (pentru jonthan):

Bine atunci.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu nu știu ce să îți spun, dar îți las niste păreri de la știi și tragi tu concluzia
https://youtu.be/RBV5GsJifKI?si=J8hMxrNPn9sYSZ0B

https://youtu.be/P491SpwXLTI?si=MVnu247bp17AJmJ0

Bafta!

| jonthan explică (pentru Hyperion7):

Mulțumesc ma uit acum

| Marysaa16 a răspuns:

Eu mi-am dat prima comandă recent și aștept să vină, îmi place că e foarte organizată, arată toți pașii comenzii. Cât despre transport, durează mult pentru că nu-s din România produsele. Pot zice că mi se pare site ul securizat și nu-ți face griji de datele cardului etc. happy

| jonthan explică (pentru Marysaa16):

Ok mulțumesc

| ionut13512 a răspuns (pentru Marysaa16):

De curiozitate, ai mai primit comanda?

| jonthan explică (pentru ionut13512):

Încă nu aștept? mi-au zis ca vine pe 11, aștept

| ionut13512 a răspuns (pentru jonthan):

De pe 27.11 eu n-am mai primit nicio actualizare despre statusul comenzii.
Ar trebui să o primesc până pe 15.12, însă acum nu mai sunt așa sigur de site-ul lor...Cei de la gls mi-au zis că nu e în posesia lor coletul și că awb-ul este doar inregistrat în sistemul lor.

| ionut13512 a răspuns (pentru jonthan):

Eu mi-am primit comanda azi?
Nu mă așteptam să o mai văd?