| Anghel_Lorena_1997 a întrebat:

Buna îmi puteți spune dacă site-ul wish e bun? De ce îmi cere numărul cardului dacă am dat sa plătesc când vine?

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Daca iti cere numar cardului ceva nu e in regula. Odata ce tu ti-ai scris adresa numarul de telefon si numele cu toate datele si ai bifat pentru plata la sosire nu e normal sa-ti ceara numarul cardului.Eu zic sa nu-l dai daca nu vrei sa ai surprize

| Anghel_Lorena_1997 explică (pentru Samariteanul):

Am vrut sa îi cumpăr niște cadouri mamei ca ma întorc în tara

| Samariteanul a răspuns (pentru Anghel_Lorena_1997):

Eu zic sa te duci sa le cumperi dintr-un magazin offline.

| Anghel_Lorena_1997 explică (pentru Samariteanul):

Da,dar sunt scumpe si nu cred ca se incadreaza in bugetul meu!