| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Imi poate da cineva o idee de cadou?
Luni plec in Bucuresti si nu stiu ce cadou sa aduc de acolo unui copil de 15 ani.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Se presupun ca il cunosti pe acel copil, altfel nu ai vrea sa ii cumperi un cadou, deci ar trebui sa ai idee despre lucrurile care ii plac. Cum putem sa cunoastem noi ce ii place? happy poti sa te inspiri din ideile noastre, precum, un parfum, o carte, un articol vestimentar, un joc, un accesoriu. Bafta! happy

| Psihopatul3020 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Copilul este varul meu.

| Psihopatul3020 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Ideea e ca vreau sa ii cumpar ceva ce nu se gaseste in Brasov...
Prima data ma gandeam sa ii cumpar un tricou Gucci dar am auzit ca s-a unchis magazinul gucci din Bucuresti...

| Vântulalb a răspuns:

In loc sa te lauzi ca pleci la Bucuresti, mai bine ne spuneai daca e baiat sau fata, ce caracter are (mai agitat sau mai linistit), etc. Asa nu-ti putem da nici un sfat. Daca tu nu il cunosti, noi ce sa zicem?

| Psihopatul3020 a răspuns (pentru Vântulalb):

Nu ma laud ca plec la Bucuresti....parca e cune stie ce locatie...

| Psihopatul3020 a răspuns (pentru Vântulalb):

E baiat ei e linistit...ii place fotbalul, ii plac masinile...

| Aasdfghj a răspuns (pentru Psihopatul3020):

Nu stiu daca este sau nu. Nu ma pasioneaza astfel de firme. Poti sa cauti un alt magazin de firma si sa ii cumperi de acolo daca este fan asa ceva. Pana la urma gestul conteaza, indiferent ca ii cumperi ceva de la un magazin care exista in ambele orase, important e ca te-ai gandit la el si la ce ii place lui.

| Vântulalb a răspuns (pentru Psihopatul3020):

Ii place fotbalul. U tricou, un fular, cu o echipa cunoscuta.