| erabianleonard a întrebat:

Salut, imi puteti da niste pareri pentru niste componente gaming 2012? Pana in 25 milioane, multumesc!

5 răspunsuri:
| erabianleonard explică (pentru XYZsnick):

Aici sunt piese in maxim de 15 milioane si sunt slabute., Intel core i3?happy placa de 3 mil?

| XYZsnick a răspuns (pentru erabianleonard):

Da stiu dar vad cai observad si iti poti gasi si singu un i5, i7 dar placa este buna pentru ca este gddr 5 pe 128 si duce bine...

| erabianleonard explică (pentru XYZsnick):

Placa este bunicica dar cu procesoru sunt mai nelamurit

| XYZsnick a răspuns (pentru erabianleonard):

Uite si proc. cel mai ieftin i7 http://www.emag.ro/......ELN4TBBBM/
eu personal te-as recomanda sa-ti faci SH sa-u sal cumperi SH e cam la jumatea pretului pietei.