| RaduStefan16 a întrebat:

In speranta ca cineva ma va lamuri. Doresc ca cumpar un telefon, sa spunem la un pret destul de bun. Problema este ca site-ul online respectiv vinde telefonul cu precizarea 'NO BOX'
Ce presupune, si ce riscuri exista in achizitia unui telefon care nu are cutie, dar conform site-ul online respectiv - are garantie.

Multumesc pentru interesul acordat!

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Probabil ca este fie un customer return (l-a dat cineva inapo ca s-a razgandit), sau e refurbished, sau a fost display item.