| crazygirlyo a întrebat:

Doresc sa cumpar un telefon mobil in stare destul de buna si functionabil bineinteles. exista cineva care vinde sau stie pe cineva care vrea sa vinda in bucuresti? [pret maxim : 50lei] nu conteaza ce e atata timp cat merge. da-ti raspuns sau mesaj cu un ai id de mess sau ceva pentru cei interesati. multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 구미호 a răspuns:

Se gaseste si cu 10 lei pe pantelimon, nu sunt sigura daca mai e taraba dar daca nu e taraba e o masa cu telefoane la 1 leu un telefon te rog fundita

4 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Pffoa.
Tu iti dai seama ce JAF o sa iti iei cu 50 de lei? straight face

| andreeaw a răspuns:

Iti dau eu Nokia 3410.

| crazygirlyo explică:

Numai am nevoie. multumesc pentru ironiile voastre (unii dintre voi ) si da daca sti sa cauti gasesti un telefon bun cu 50 lei happy.

Răspuns utilizator avertizat