| TupacShakur a întrebat:

recent(28.06.2013) am plasat o comanda pe siteul eMAG la un hard disk wd black 500gb. pe pagina produsului http://www.emag.ro/......a1f540cdaa
arata stoc limitat si ca produsul v-a ajunge la mine pe data de 3 iulie.
am apasat pe butonul trimite comanda insa pagina se tot incarca pana la un moment cand mi-a aparut mesajul "momentan indisponibil".
am verificat istoricul comenzilor si comanda mea era acolo.
acum am urmatoarele nelamuriri:
1. pe eMAG stoc limitat inseamna mai putin de 3 produse. asta inseamna ca poate sa nu aiba niciunul in stoc?
2. dupa ce am trimis comanda ce pagina trebuia sa imi arate in loc de mesajul momentan indisponibil?
3.pe email am primit doar mesajul de confirmare a comenzii. sa inteleg ca produsul nu mai era in stoc si ca factura o sa mi-o trimita cand produsul intra din nou in stoc?
va multumesc mult si sper sa ma lamuriti si pe mine.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vei intra în posesia produsului numai după ce stocul a fost alimentat și implicit și factura.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

1.stoc limitat inseamna un nr limitat de produse.3-10 etc.2.trebuia sa te dea la pagina cu produsul.dar nu este o regula.3. factura o primesti o data cu venirea produsului.

| TupacShakur explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

La eMAG stoc limitat inseamna mai putin de 3 produse si am intrebat daca poate sa nu aiba niciunul in stoc.
factura trebuie sa o trimita mai intai pe email