| Mariusflorin2341 a întrebat:

Salut, miercuri am comandat ceva online, comanda a fost pusa la curier tocmai joi, iar azi a preluat curierul comanda si banuiesc ca pana diseara ar fi in depozitul curierului, tin sa precizez ca firma de curierat este sameday, ce ziceti are sanse sa vina maine? Adica gen lucreaza sambata? Sau doar in cazuri speciale?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gen, iti va veni marti. in cel mai fericit caz.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ieri a fost joi, luni sau marti le ai.

| Yuoia a răspuns:

Nu lucreaza sambata.

| ReignForest a răspuns:

Și eu am cumpărat o dată de la cineva care avea curierul someday și nu cred că ar veni sâmbătă