| Lilia_1399 a întrebat:

Nu sunt grasa, dar as dori sa slabesc putin, ce sfaturi imi puteti da?

4 răspunsuri:
| DeepSilence a răspuns:

Nu mananca grasimi, cipsuri si dulciuri...nu depasi ora 19:30 adica ma refer sa nu mai mananci dupa ora 19:30. Mananca putin sa nu te saturi. Mananca mai multe fructe.Incearca asa si o sa fie bine zic eu.

| DeepSilence a răspuns:

Sisi_4544 rolling on the floor)) ce proasta estirolling on the floor du-te naibii si roade sosetele lu buniculaughing

| Alexutza_7247 a răspuns:

Fa miscare plinutzo si incearca te rog sa mananci mai putine cipsuri si dulciuri daaa

| LovelyBone a răspuns:

Tine o cura de slabire, doar cu paine GRAHAM si fa miscare, si nu uita nu manca mult sa te saturi si nu manca mancare peste 6 doar fructewinkingSper sa te descurci.:*:*da-mi idd tau si poate mai vbwinking.