| BadAngel3 a întrebat:

Imi puteti da sfaturi despre cum sa slabesc putin mai rapid? Nu ma refer ca sa slabesc in 2 zile 5 kg, ca stiu ca nu se poate. Nu vreau vreo cura de slabire gen dimineata mananca aia, apoi aia si asa, ca nu merge. Mananc mai putin si nu sunt chiar atat de grasa.
Va multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Mananca putin si des (3 mese, 2 gustari), bea multa apa, fa multa miscare (danseaza, alearga, ia scarile in loc sa iei liftul), descarca-ti pe telefon o aplicatie care sa iti monitorizeze progresul (eu folosesc My Diet Coach deocamdata). O sa fii mult mai motivata sa faci exercitii sau sa mananci sanatos daca primesti niste recompense, deci incearca sa te recompensezi la fiecare kilogram pierdut cu ceva simbolic (o lumanare parfumata, o pensula noua pentru machiaj, etc).