| Crysty_Crysty_1996 a întrebat:

o prietena buna de a mea face peste o luna 18 ani si nu stiu ce sa ii cumpar cadou. ma puteti ajuta cu ceva idei? plz. apropo, nu isi face majoratul deci cred ca vom iesi undeva la un restauranr happy

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Bună. Îi poți cumpăra o trusă cu cosmetice de calitate (te interesezi la prietenele ei, părinți, etc, să vezi ce-i place), o bijuterie de argint confecționată la comandă (ceva simbolic cu un mesaj gravat) sau un ceas frumos.