| IulianOvidiu a întrebat:

Salutare tuturor, peste o luna e majoratul unui prieten si nu stiu exact ce sa ii cumpar, ca na totusi este major si vreau sa ii fac ceva calumea cadou dar nu am idee despre ce cadou sa ii fac. Daca ma puteti ajuta va rog.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi în primul rând depinde de potenţa ta financiară şi la cât estimezi valoarea cadoului.

| Nolkyz a răspuns:

Nu știu de unde fița asta că vai e majoratul cuiva și gata, repede, cel mai scump cadou etcetera. Lasa să se ocupe familia de asta laughing

| Twilightthevampires a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un parfum, daca ii esti prieten ar trebuie sa stii cam ce i- ar placea., un ceas, o sticla de bautura mai selecta gen JB, JD, daca stai bine cu banii si nu are prietena ai putea inchiria o striptueza,
La majorat trebuie sa faci unc cadou sa nu il uite prea usor sarbatoritu :big grin
pe langa cadoul care il alegi, daca il alegi de aici, ai mai putea cumpara un bax mare mare de pufuleti (nu e nici scump) si sa il invelesti in coli de cadouri, cand mergi cu el sa se gandeasca oare ce o cumparat si asta asa marelaughing
-ai mai putea baga intr-o cutie de chibrituri un prezervativ, il invelesti intr-un staniol pe urma in ziare multe pana in faci mare mare (daca ai rabdare)
-ai mai putea cumpara o banana si doua mandarine si sa formezi ceva... sti tu la ce ma refer ca esti mare.
Cam atata de la mine big grin sper ca ti-am fost de folos!