| Drack550 a întrebat:

Salut, obisnuiti sa cumparati online? sau cumparati cateodata din magazinele online? De la ce magazine online cumparati produse/articole? Daca cumparati destul de des online sau daca mai cumparati din cand in cand va rog adaugati Y! M: silviuzomby@yahoo sa vorbim mai multe lucruri.

Răspuns Câştigător
| doareuio a răspuns:

Eu comand de pe Emag și de pe Okazii

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de haine si alimente cumpar 90% online.

| neutrino a răspuns:

Salut, nu cumpar online!

| Drack550 explică:

Puteti adauga acest id de mess silviuzomby@yahoo.com pentru ca vreau sa vorbim mai multe lucruri si sa nu facem chat aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Luiza995 a răspuns:

Eu comand doar online, nu am timp să merg la magazine.

https://mallcopii.ro dacă ai nevoie pentru copii.