| ctyna48 a întrebat:

Cumparati produse online? sau preferati magazinele clasice?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cumpar online geci si adidasi, sunt situri de incredere si nu am avut probleme cu produsele lor. Le-or face chinezii dar si la magazine tot de la ei vin numai ca sunt taxe in plus si alte bazaconii, pe internet gasesti ceea ce nu dai in 1000 de magazine din orasul tau.

NOname
| NOname a răspuns:

Prefer magazinele online, dar se întâmplă să cumpăr mai des de la cele clasice.

| KristalPop a răspuns:

Îmi place să cumpăr de pe internet, adică online, dar asta doar atunci când e să cumpăr ceva deosebit, ce nu se găseşte în magazinele clasice. Dar şi eu cumpăr mai mult de la magazinele clasice.

| DeeaAndreea92 a răspuns:

Prefer produsele online. Unele au si preturi mai avantajoase dar in special imi place ca am si informatii despre produs, nu trebuie sa stresez vanzatorul din 5 in 5 minute.