| Mitel7468 a întrebat:

Salut, pentru cei care au aparate de aer condiționat am și eu o întrebare. Când faci comanda aparatele de aer condiționat ați primit oare în pachet furtunul de conectare între unitatea internă și unitatea externă? Acel furtun din cupru?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am primit tot ce inseamna conectare de la cel exterior la cel din interior. In limita a 3 metri.

| Brizbriz a răspuns:

EVIDENT
si nu e unul, sunt 2, unul care intra si unul care iese

ce nu vine de obicei la pachet e instalarea
si NU te sfatuiesc sa o faci singur, trebuie sa stii ce faci cand pui mana pe freonul ala, si daca il pierzi (nu il bagi bine si izolezi bine) AC nu mai merge si costa freonul cand e separat cat o instalare