| Q89 a întrebat:

Salut prieteni, e pentru prima oara cand fac o comanda pe amazon.com. Imi spune cineva cat costa transportul pentru acest produs catre Romania?
E scris: FREE Super Saver Shipping, insa nu stiu sigur daca e pentru tarile din UE sau doar pentru USA.
amazon.com/gp/product/B0041OSWUG/ref=ox_sc_act_title_3? ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

1 răspuns:
| costan a răspuns:

Normal in comanda produsului intra si transportul, nu cred ca la tine se face rabat de la ea.