| AnimeAnnDRa a întrebat:

TPU, URGENThappy
Am nevoie de ajutorul vostru.
A cumparat cineva ceva de pe ebay?
Nu stiu cat costa transportul in Romania. Adica, daca spune *free shipping*?

5 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Nu exista pret de transport fix. Fiecare vanzator si fiecare produs este diferit. Majoritatea produselor foarte ieftine (de obicei provenite din depozitele din China/Hong kong) sunt cu "free shipping", dar si dureaza foarte mult pana ajung in tara (3-4 saptamani).

Ca sa aflii pretul de transport iti faci cont, iti pui adresa si te uiti la "Shipping and payments" ca sa vezi cat costa produsul dorit. Poti selecta un transport mai rapid, dar te va costa mai mult.

| AnimeAnnDRa explică (pentru Osirius):

De ex : http://item.mobileweb.ebay.com/......?/viewitem transportul in Romania aici e free?

| Osirius a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

This listing () has been removed, or this item is not available.

Nu pot sa vad ce mi-ai dat.
Ti-am zis, iti faci cont, iti pui adresa reala cu Romania si vezi transportul. E posibil sa ca la unele produse sa fie transport gratuit dar numai intr-o anumita zona, de-aia trebuie sa-ti faci cont.

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Daca scrie free shipping e gratis
daca nu banuiesc ca iti arat cat e pretul (depinde si de kilogram)

| Paradoxul6 a răspuns:

In general vreo 15 lei