| CatalinAndrey98 a întrebat:

Salut, știe cineva unde pot găsi telefonul Asus rog phone 2 original cu toate accesoriile originale și când dau comanda sa îmi vina un acel troler?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Scrie un email către Asus Romania și îi întrebi la ce magazine poți găsi ce dorești.
Ei îți vor spune magazinele din țară cu care ei colaborează, și de unde poți cumpăra ce dorești.
Apoi contractezi toate acele magazine. Unele dintre aceste magazine sunt doar depozite, și vând produsele Asus doar către alte magazine în sistem en-gros. Tu iei in legătura cu toate magazinele pe care Asus Romania ți le va da.

O altă soluție este să scrii pe Google: magazine Asus Romania. Aceasta trebuie să aibă produse Asus.
Dacă vei cumpăra din străinătate va fi mai greu cu garanția.

| Rihhana1 a răspuns:

Incearca pe Emag, eu de acolo mi-am cumparat un telefon tot aceeasi firma si au si trolere.

| CatalinAndrey98 explică (pentru Rihhana1):

Am incercat și pe eMAG și pe pc garage și pe cel.ro