| radumihai392700 a întrebat:

Salut, sunt un mare prost, in fine. Am comandat o carte de pe elefant, totul fain frumos, platita cu cardul, dau trimitire si zic sa citesc email-ul de confirmare, cand vad, numarul meu vechi de telefon, la care nu mai am acces. As putea sa sun maine dimineata (acum e 5 dec, 23:30) sa imi modifice numarul? Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-i suni... poate reusesti sa-ti schimbe numarul de telefon.
Daca nu se mai poate schimba, urmareste online cand a plecat si stai acasa sa primesti pachetul, ca nu stii cand ti-l aduce curierul.

In orice caz, numarul de telefonul nu ar trebui schimbat niciodata, ca poti pleca la alt furnizor de telefonie cu acelasi numar, dar este extraoridnar de nasol sa trebuiasca sa schimbi toate aplicatiile, cu numarul nou, sa informezi medicul de familie, spitalul, banca, scoala, serviciul peste tot trebuie schimbat.
Eu am acest numar de telefon de peste 20 de ani, care-i legat de banci, de platforme online, paypal, amazon, ebay, posta, curier, Politie, asistenta sociala, Serviciu de sanatate si toate website-urile pe care le folosesc.