| adela20002 a întrebat:

Salut, am un videoclip cu mine pe Youtube de cand eram mica in care ma faceam de ras, mai stiu doar email-ul de la contul pe care era videoclipul dar nu si parola acestuia si nici nu am acces la contul de Youtube/numarul vechi de telefon. Stie cineva ce as putea face sa sterg acest videoclip?

Răspuns Câştigător
| consilier28 a răspuns:

Daca nu poti obtine adresa de mail ( desi sunt modalitati de recuperare cont- intrebari, nr. de telefon, conexiune intre conturi de mail diferite ) incearca sa te adresezi Youtube ( facand dovada ca tu esti in acel video - poze mai vechi un act de identitate)
- poate iti va folosii si asta https://www.cnet.com/......ok-photos/