| george5mh a întrebat:

Tot caut un magazin online bun de articole sportive, fotbal mai precis. Am gasit un super magazin, worldsoccershop.com, cu preturi extraordinar de bune si articole variate demne de nota 10. O singura problema are: livrarea in Romania e 180 $! Era intr-o vreme site-ul acela, shirtcenter.ro, dar acum cred ca a disparut. Va rog, ajutati-ma! Dati-mi un site bun, google nu m-a ajutat prea mult.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Vezi ca e pe forum la computergames cineva care da comenzi pe orice site din lume, poate iesi mai ieftin.

| george5mh explică (pentru boomblast):

Cum il cheama pe tip, sau, ma rog, Id sau ceva. Daca transportu devine mai ieftin ar fi foarte OK. Deci, stii cum dau de el?