| VladMihai1212 a întrebat:

Salut TPU, am comandat o carte (the silver eyes) de pe elefant.ro iar eu am inteles de la altii ca ar trebui ca o comanda de la elefant.ro ar trebui sa ajunga in 2-3 zile dar mie mi-a aratat ca va veni intre 10.02. 2022-22.02.2022 aveti idee de ce?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai sigur si corect raspuns il afli intreband la elefant.ro.
Ca o ipoteza este posibil sa nu fi avut cartea in stoc, asa ca dureaza s-o comande de la furnizor si sa ajunga in Romania.

| Tedds a răspuns:

Mai bine comanzi de aici. in engleza majoritatea.
https://event.2performant.com/......ents/click