| StefanFlorea a întrebat:

Salut TPU! Am dat comanda pe eMag de un telefon, comanda am dat-o ieri si pentru ca era duminica imi aproxima eMAGul ca ajunge cam intr-o saptamana, azi imi apare daca as da comanda iar la acel telefon ca imi vine a 2 a zi adica maine sau maxim miercuri, nu inteleg. E mai bine ca am dat-o ieri? Ca gen problema e ca nu stiu daca o sa fiu acasa, eu am dat-o ieri cu speranta ca vine marti-miercuri sa pot sa o ridic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am plasat comenzi pe diferite site-uri, altele decât eMAG. Găseam și pe eMAG produsele, dar cam scumpe. Vineri și Sâmbătă am plasat comenzi, dar încă aștept sa fie procesate. Iar termenul de livrare specificat pe site eMAG este orientativ. Îți zic eu client fidel eMAG de ani, comenzi destule. Acum nu am cumpărat pentru ca nu de fiecare data este și rentabil eMAG. Am găsit în alta parte mai ieftin cu transport gratuit.

Pentru ca tot la cheremul firmei de curierat rămâi, livrează când vor ei. Asa ca ce scrie pe site este doar frecție la picior de lemn.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat