| Beny_Beny_1995 a întrebat:

Am facut o comanda pe eMag si i-am dat numarul de telefon si e-mailul si mi-a trimis pe e-mail ca am facut comanda si o sa imi dea sms Comanda am facut-o la 15a.m si este 12 p.m si nu am primit nimic.

Ma puteti ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu există ora 15 a.m.
SMS o să primeşti când ei predau curierului produsul, apoi încă unul de la curier în ziua livrării.
Detalii ai în contul tău de pe eMag şi / sau la telefon cu ei - 0722250000.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi tu prin 15 a.m?
Asteapta ca nu esti singurul din tara asta care face comanda la eMAG.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai incurcat am-ul cu pm-ul.
Ora 15 - este ora 3 dupa amiaza sau 3pm
Ora 12 pm este deja ora 12- a pranzului.
Cum comanda s-a dat intr-o dupa amiaza si dupa ora 5 nu mai munceste nimeni, comanda a fost preluata a doua zi dimineata, urmand sa fie rpocesata.
Nu-i nici o graba, oamenii isi fac treaba si te vor anunta cand este comanda ata de livrare. Ai rabdare ca dureaza procesraea comenzii pana la 48 de ore (asta este vineri, ora 15 (3pm).