| domdom a întrebat:

As dori si eu sa imi achizitionez un parfum si as dori niste pareri.(Banii nu prea conteaza)Mi-sa recomandat : -Christian Dior Fahrenheit -Giorgio Armani Acqua di Gio -Paco Rabanne Astept pareri! P. S Doar parfumuri barbatesti

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Cele care ti s-au recomandat sunt foarte bune! eu am avut din fiecare din cele 3 mentionate de tine! singura problema tine doar de gust, orice parfum original are un miros aparte! tu trebuie sa mergi intr-un loc unde au de toate si testere la ele, si sa il identifici pe cel care crezi ca ti s-ar potrivi cel mai bine!
Iti mai fac si eu niste recomandari :

Paco Rabanne - XS EXCESS
Hugo Boss - In Motion (bila portocalie)
Carolina Herrera - 212 On Ice
Dolce Gabbana - Light Blue
Kenzo - (cam orice de la ei)

meri la cineva care vinde parfumuri originale si alegi cel care ti se parew cel mai potrivit! parerile nu conteaza...si mie imi place foarte mult Acqua di Gio, dar poate tie nu! trebuie sa te convingi singur! sper ca ti-am fost de ajutor! bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dior homme sport
desi sunt fata m-am indragostit de el si am vrut sa ilo cumpar laughing