| TurcuVlad a întrebat:

as vrea sa cumpar si eu un telefon de pe ebay, pe ebay este 50euro (folosit, etc. Persoana care il vinde are ratting destul de mare) As vrea sa stiu si eu niste detalii, daca pot avea incredere in ebay si daca da dati-mi niste detalii si de ce este asa de ieftin acolo. Multumesc

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu fac cumparator de pe ebay mai bine de 5 ani si nu am avut probleme. Daca vrei lasa linkul aici sau trimite-mi un pm sa vad daca este de incredere.

| MskDesign a răspuns (pentru TurcuVlad):

Sa nu il iei pentru ca nu furnizeaza codul imei si nu este o tranzactie intre un magazin si un privat(in cazul asta esti tu), ci intre privat si privat. Daca nu avea probleme, iti dadea codul imei sa il verifici daca este in lista neagra Apple.

| TurcuVlad explică (pentru MskDesign):

Imi poti cauta tu unu bun intre 50 si 100 e? ca am vazut ca sunt.dar nu stiu care e bun