| RedBloodyZz a întrebat:

as vrea sa-mi iau o masina de spalat noua buna si ieftina, pe cea veche am dat 15 milioane acum 6 ani whirlpool.As dori una noua dar daca exista vun program sa dau masina veche + diferenta pe una mai buna? Asta am inceput sa am probleme cu ea ba imi intra ciorapi pe unde nu trebuie, ba nu mai stiu ce.Multumesc celor care raspuns. Funda

1 răspuns:
| SashaB a răspuns:

Poti merge la Flanco dai masina veche si iti vor face o reducere la cea noua!