| ShadowDancer a întrebat:

Am o masina veche de spalat si am auzit ca exista magazine carora daca le duci masina de spalat veche primesti un voucher de o anumita valoare ce se scade din pretul uneia noi. Stie cineva magazine care au acest program sau modalitati de a recicla masina veche de spalat?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Dar Daca o duci tu la fier vechi nu cumva iei mai multi bani pe ea?

| ShadowDancer explică (pentru VadTot):

Problema este ca nu prea stiu centre de colectare. Oricum astazi o demontez bucati ca altfel nici macar nu o pot arunca si am sa ma interesez pe unde gasesc un centru de colectare. Tiganii cu ''fiareeee luaaaaammmmm'' o vor dezasamblata, eventual sa le dau decat cuprul din ea sau intreaga dar sa o duc eu la ei acasa. La programul rabla as fi primit o reducere de 10 ron. Majoritatea magazinelor nu mai au astfel de programe.

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Stiu de flanco...probabil mai sunt si altele.

| adishorMS a răspuns:

Aproape orce magazin de electrocasnice