| catalingradofficial a întrebat:

Ati cumparat vreodata de la firma VONINO (telefoane, tablete etc.)? Au produse bune?

Răspuns Câştigător
| Бобо_Александра_1994 a răspuns:

Sunt calitative acum depinde ce vrei să îți cumperi, nu se compara cu Samsung dar sunt bune

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cumparat niciodata. Nu am auzit niciodata despre "Vonino".

| Ykuzo a răspuns:

Nu am cumparat dar nu iti recomand sa cumperi de la astfel de firme. Te tine 6 luni - 1 an sau mai putin si dupa incep sa apara problemele.

| andreea23333333333 a răspuns:

Firma este foarte buna, de exemplu, tableta mea este vonino si sunt marci foarte calitative. Nu am avut probleme cu ea.