| ionutaby a întrebat:

vreau sa stiu daca v-ati cumparat vreodata telefoane/tablete in special, dar si altele dupa site-uri cu produse din china ..cu transport free etc! Si daca marfa a fost de calitate sau dupa 2 luni v-ati luat la revedere!...pot da un exemplu ...http://www.everbuying.com/

1 răspuns:
| ShisuiUCH a răspuns:

Salut, am primit recent o comanda care a venit din China (de un telefon xiaomi redmi 4). Am comandat de pe AliExpress. Eu unul sunt foarte multumit de ce am primit, dar intr-adevar e o problema cu timpul, dureaza cam intre 25-50 de zile pana ajunge deoarece sistemul din tara noastra este la pamant, comanda ajunge in 2 saptamani in tara dar de la constanta sau de unde ajunge mai dureaza inca cateva saptamani.