| ionutaby a întrebat:

vreau sa stiu daca v-ati cumparat vreodata telefoane/tablete in special, dar si altele dupa site-uri cu produse din china ..cu transport free etc! Si daca marfa a fost de calitate sau dupa 2 luni v-ati luat la revedere!...pot da un exemplu ..http://www.everbuying.com/

Răspuns Câştigător
| AnonimulxD112 a răspuns:

Sa stii ca dupa 1-2 lunii tableta mea incepe sa mearga greu. E luata de pe net dar reinstalez tot din ea si merge mai binehappy. NU prea e recomandabil sa iei de pe net... am facut si eu o greseala si uite acum astept 100 de anii sa mi se incarce o chestie.