| Canndii a întrebat:

Azi mi-au venit adidași cu led si dupa ce s a dus bateria i am bagat la incarcat. ii am de pe la ora 6 in priza la un încărcător de 1.0A. cam cat dureaza pana la o încărcare completa?

3 răspunsuri:
| Adrian1331 a răspuns:

Salut bro, stiu ca nu e un raspuns, dar imi poti spune de unde i-ai cumparat? big grin

| Alicezzz a răspuns (pentru Adrian1331):

Daca vrei sa iti iei gasesti pe aliexpress cu maxim 18$ iar in ro intre 140-200 de lei. Asa ca mai bine cauti pe aliexpress, adevarat ca dureaza cateva saptamani comanda daca comanzi fara sa platesti transportul. Bafta.