| doarpentruintrebari129 a întrebat:

..buna Cristina...(se stie ea cine)... daca am pus ochiul pe o tarabana de pe Olx.ro si vreau sa o cumpar trebuie sa ma duc eu pana la vanzator sau mi-o transporta ei? Cum trebuie sa procedez? Va rog detaliate raspunsurile...dau funda...\^^/[•_•]\^^/

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ia legatura cu vanzatorul si va intelegeti in privinta pretului si a transportului.
Daca este aproape poti merge personal sau veni el la tine, daca nu se poate trimite prin posta sau curier rapid, depinde cum va intelegeti.

| Alissa11 a răspuns:

Transportul este gratuit si comanda va veni prin posta. FUNDA?