| AgruptiS7 a întrebat:

Ce laptop imi sugerati in buget de maxim 2600 lei
Multumesc!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| atomescu a răspuns:

Salut,

Eu unul ti-as sugera acest model de la Asus http://bit.ly/1hZC9bc cu urmatoarea configuratie:

- procesor i5 de 1.6
- 8 gb de ram
- hard disk de 1 terra
- placa video GeForce G740 2GB

Nu te grabi sa il cumperi din seara asta pentru ca maine sunt reduceri la eMAG si poti sa il iei chiar si cu 200 de lei mai ieftin!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Uita-te peste acesta! este de la Asus, Intel core i7! eu zic ca merita! acum depride de ce gb vrei pe el, ai mai multe variante!;)

uite linkul... http://bit.ly/1eVWafh

eu am gasit o gramada in banii astia! bafta!

| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

Salut.sincer,dupa mine cel mai bun laptop care cred eu este Asus(arata si foarte bine, este si bun, dar depinde de gb rami si in ce scop il folosesti.)
Al doilea ar fi Apple stiu ca e cel mai bun laptop din lume dar si aici depinde de gb rami, etc. funda?

| iubireposesiva a răspuns:

Buna.Eu am un laptop marca HP Pavilion g6 si ti-l recomand cu mare placere.Il am de 2 ani si merge perfect.Tin sa mentionez ca nu i-am schimbat windows-ul niciodata de cand il am.Depinde si de ce-ti doresti. :p

| PagesZoom93 a răspuns:

Am eu ceva pentru tine ai din ce alege plus ca preturile sunt excelente si produsele de calitate!
http://bit.ly/1kVVMCG

| MunkyAlexa a răspuns:

Eu am un Asus si merge foarte bine s-ar putea sa te incadrezi si in buget.