| CM7YRE a răspuns:

Da,se potrivesc piesele.

| DenisIonut01 a răspuns:

Se potrivesc dar acele jocuri o sa iti mearga la low-medium. (cam slaba placa video + putin ram ) Incearca sa te uiti dupa o placa video mai bun si minim 4gb ram. Pentru ca in ziua de azi se recomanda pentru aceste jocuri minim 4gb ram

| Cr7Ionutz explică (pentru DenisIonut01):

Acela era modelul... o sa imi iau mai multi rami nu doar 2

| Cr7Ionutz explică (pentru DenisIonut01):

Si am vazut aceste jocuri jucate la detalii maxime pe placa aia...

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Incearca mai intai cu marire rami daca tot nu merge atunci placa video trebuie marita, poate ce ai vazut tu era doar textul din video si placa de fapt era alta mai sunt oameni care posteaza ceva si scriu altceva.

| Cr7Ionutz explică (pentru DenisIonut01):

Am vazut cu battlefield 3 nfs the run, max payne 3 si jucau

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Poate aveau un monitor de 15 inch de aceea le mergea, dar oricum iti sugerez o placa video mai mare si minim 4gb ram

| Cr7Ionutz explică (pentru DenisIonut01):

Eu il am de 19 deci o sa imi mearga nu?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Presupun ca da