| Nobody11 a întrebat:

Chiar vreau ajutorul vostru. Clasa mea a facut o tombola de Craciun, presupun ca stiti ce e aia. Ei bine, persoana careia trebuie sa ii fac un cadou e chiar doamna diriginta... Bugetul e de max. 10 lei. (pentru ca e ca o joaca) Idei, opinii, ajutor? Ce cadou as putea sa ii fac?

Funda.

11 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Bugetul maxim pus de clasa sau al tau? Ai putea sa te duci prin Jumbo ca gasesti tot felul de chichite ieftine in jurul banilor aia. Un ursulet mic, un globulet, un bibelou, etc.

Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Intreba-ti mama, cu siguranta ea va stii ce ar putea sa-i cumperi dirigintei, mai ales daca o cunoaste!

| anonimg a răspuns:

Mergi la librăria Sola Scriptura din localitatea ta si cumpara-i cartea "Minte, caracter si personalitate." Costa 10 lei si este foarte buna pentru profesori. La librăria aceea gasesti si cani imprimate care ti le da impachetate frumos ambalate ca sa le poți face cadou, si diverse cadouri pe care unele le poți agata pe perete sau le poti pune direct pe birou.
Dar cartea este cea mai buna. O sa gasesti multe carti acolo tot la 10 lei. Dar aceasta este cea mai bună.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ceva de sezon, se apropie Crăciunul! Un ornament/ decorațiune (o coroniță, un îngeraș, globuri, suport micuț și elegant pentru lumânări parfumate, un aranjament de brad etc).
Alege ceva mic și drăguț, O să-l păstreze ca amintire de la tine. Îți doresc inspirație în alegerea darului! happy

| MentalDisorder2 a răspuns:

Un buchet de flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un glob cu un ingeras pentru brad sau d-ala de ii cade zapada in cap. laughing

| Ingognito a răspuns:

Un urs de plus

| Nobody11 explică (pentru anonimg):

Multumesc, chiar o voi cauta.

| Nobody11 explică (pentru Cancerigen):

Bugetul e al clasei si multumesc pentru sfaturi!

| Nobody11 explică (pentru floresdemayo):

Bune sfaturi, multumesc!

| Nobody11 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca ai dreptate, merci! happy