| dan09 a întrebat:

daca comand de pe AliExpress, comanda ajunge la mine acasă sau la posta? Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Daca plasezi o comanda pe aliexpress, aceasta va ajunge ori la tine in cutia postala sau uneori si la usa, sau la posta. Acum depinde de dimensiunile coletului. Eu am comandat spre exemplu o cutie de masti si postasului i-a fost dat postasului sa il livreze ca si cum ar livra un plic cu facturi. Tot ce am luat de pe aliexpress am venit in cutia postala sau batea postasul la usa daca nu incapeau acolo.

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca vrei sa iti vina acasa e cu transport platit. Daca vrei transport gratis vine la posta.