| Skylimit a întrebat:

Daca dau comanda duminica pe eMAG comanda va veni luni, nu? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Luni va pleca de la eMag...probabil iti va ajunge marti

7 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Salut!
Daca dai comandai astazi aici http://bit.ly/RevolutiaEMAG luni intre ora 10 si 18 ajunge;)

| Skylimit explică (pentru ombladon112):

...profitshare....smecherule.

| ombladon112 a răspuns:

E vreo problema ca am pus profitshare in acel link? Iti iau vreun ban din buzunar? Te-am ajutat cu un raspuns nu ti-am cerut bani. Daca dadeai comanda cand ti-am trimis mesajul iti era livrat luni coletul.

| Skylimit explică (pentru ombladon112):

N-am nimic impotriva ca tu ai pus link cu profitshare. Deci chillax.

| jamal000 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti sigur ajunge luni

Răspuns utilizator avertizat
| gabyta23072002 a răspuns:

Pwaiii. Am dat si eu comanda... si iti recomand prin curier..nu prin posta, Prin curier ajunge muult mai repede decat prin posta. Adica pe scurt prin curier face maxim 3-4-5 zile MAXIM minim 2 zile.