| crzHTP a întrebat:

Salut,
1. daca comanda vineri[27/12/2013] comanda la eMag, soseste coletul luni?[30/12/2013]?

2.e normal sa nu te sune deloc/sa iti dea mail sau mesaj de la trimiterea comenzii[vineri] pana duminica? sau iti dau mesaj in aceeasi zi in care soseste coletul?

dau funda, mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Comanda ar trebui să ajungă cel târziu maine, de cele mai multe ori ajunge în 2 zile lucrătoare.În mod normal ar fi trebuit să primeşti un sms şi un mail în care să ţi se specifice data în care ajunge produsul.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

| crzHTP explică:

"1. daca comanda vineri[27/12/2013] comanda la eMag, soseste coletul luni?[30/12/2013]? "

DACA DAU**, IMI CER SCUZE!

| crzHTP explică:

Mail am primit cand am dat comanda, cu confirmarea, dar nu zice nimic cand soseste