| Merishor a întrebat:

hey, ce parere aveti despre Motorola Flipout? Am auzit ca este un telefon bun.Eu am avut un samsung corby si nu am fost DELOC multumita de el...

Răspuns Câştigător
| Larysweety a răspuns:

Ca design ii dau nota 10 la fel si la caracterisici...dar firma este mai naspastraight face, si pretul la fel pentru o firme proastabig grinstraight face,:*
funda?

2 răspunsuri:
| nevermindpeople a răspuns:

Oooh. day dreaming
Motorola Flipout - telefonul visurilor mele. day dreaming
Si eu am auzit ca e bun.
Are o prietena. Si e foarte tare. happy

| ConnectRo a răspuns:

Uite aici un test la Flipout facut de revista connect http://www.connect.ro/teste_connect/masini-de-scris/