| gabyalex1234 a întrebat:

Ieri, de black friday, am comandat o tableta de pe site-ul cel.ro.Vreau sa stiu cam cand ar ajunge, la telefoane nu raspund.Intr-adevar mi-au trimis un mail in care scrie ca, comanda este pe drum, desi nu mi-a ajuns nici pana azi.Am mai citit ca nu e firma de incredere si ca dupa un timp te suna sa iti spuna ca de fapt produsul nu mai e in stoc. Este un cadou pentru cineva si as dori sa stiu neaparat. Daca e cineva care ma poata ajuta sau care a facut si anul trecut de black friday comanda la cel.ro m-ati ajuta mult! Dau funda, jur!

Răspuns Câştigător
| Anonymus9 a răspuns:

Ce norocos esti! Si am vrut sa imi iau tableta dar nu am mai gasit sad.
In mai putin de 1 sap ar trebui sa iti ajunga comanda.